Wykup wierzytelności

Home Wykup wierzytelności

WYKUP WIERZYTELNOŚCI

Jeśli chcieliby Państwo polepszyć swoją płynność finansową jesteśmy gotowi pomóc w realizacji tych zamierzeń. Aby to uczynić Firma Comitas Finanse proponuje wykup wierzytelności. Najważniejsze, aby wierzytelność była oparta na rzetelnych dokumentach podkreślających ten stan. Dlatego też realizacja tej usługi poprzedzona jest dokładną bezpłatną analizą.

Wykup wierzytelności odbywa się na zasadzie trzech etapów:

  1. Analiza sytuacji majątkowej firmy zalegającej pieniądze
  2. Weryfikacja dokumentacji dostarczonej przez klienta
  3. Przedstawienie propozycji prowizyjnej

CO KUPUJEMY?

Skupujemy wierzytelności wobec przedsiębiorców z całego kraju, jednostek samorządu terytorialnego, zakładów i jednostek budżetowych, PKP, szkół wyższych prywatnych i państwowych oraz kopalni. Przeprowadzamy transakcje wykupu wierzytelności już od 5000 brutto (możliwość wykupu niższych kwot tylko w pakiecie).

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYKORZYSTANIA OFERTY WYKUPU WIERZYTELNOŚCI

Oferta sprzedaży wierzytelności pozwala firmie na pozbycie się kłopotliwej należności oraz ryzyka nie odzyskania pieniędzy. Jest to najszybszy środek na uzyskanie funduszy na nowe inwestycje oraz poprawy płynności finansowej. Zakup wierzytelności odbywa się na podstawie umów przelewu wierzytelności i jest zgodny z obowiązującym prawem.

Zapewniamy pełny profesjonalizm i niekonwencjonalne metody rozwiązywania problemów finansowych.