O firmie

Home O firmie

MISJA FIRMY

Comitas Finanse S.j. jest jedną z czołowych i liczących się firm na rynku obsługi wierzytelności w Polsce. Misją naszej firmy jest dostarczenie wszelkim przedsiębiorstwom skutecznych i łatwo dostępnych usług w zakresie obsługi wierzytelności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Swoim zasięgiem obejmujemy terytorium całego kraju. Doświadczenie oraz dobra znajomość realiów polskiego rynku, połączone ze świadomością konieczności rozwiązywania problemów płynności finansowej złożyło się na perfekcyjne opanowanie kwestii windykacji należności. Dostarczamy wiedzę i rozwiązania, które pozwalają na szybszą i skuteczniejszą windykację, która skutecznie wspomaga działania Naszych kontrahentów w biznesie. W każdą współpracę z potencjalnym kontrahentem wkładamy tyle samo serca i determinacji niezależnie od wielkości firmy. Pracujemy nad trwałymi relacjami z klientami i przedsiębiorstwami, które obsługujemy. Niezależnie od branży, w której oferują profesjonalne usługi, nasza firma w ten sam sposób chce zapewnić profesjonalną obsługę oraz ciągłe dążenie do spełnienia oczekiwań naszych klientów.

CEL:

Firmy w Polsce działają w warunkach dynamicznie zmieniających się szans i zagrożeń. Comitas Finanse wspiera klientów w neutralizowaniu zagrożeń związanych z występowaniem zadłużenia oraz efektywnym zapobieganiu tym problemom na przyszłość.

Jednym z celów naszej firmy jest staranne kształtowanie rozsądnych kosztów naszych usług, aby zapewnić ich dostępność dla szerokiego kręgu firm. W naszych działaniach zapewniamy profesjonalizm, rzetelność i walczymy o jak najlepszą jakość usług. Dlatego jesteśmy dumni, gdy mamy możliwość być dla Państwa zaufanym partnerem biznesowym.

SKUTECZNOŚĆ:

Skuteczność Naszych usług zapewnia wyspecjalizowana oraz doświadczona kadra, która jest zarazem najważniejszym kapitałem firmy. Jakość Naszych usług oraz stosowane przez nas standardy i procesy pracy opierają się na wieloletnim doświadczeniu, ściśle określonych procedurach, a także na indywidualnym podejściu do każdej ze spraw. W zakresie windykacji należności realizujemy sprawdzone i skuteczne techniki odzyskiwania wierzytelności.

Zapewniamy pełną dyskrecję i legalność naszych działań. Postępujemy wyłącznie zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia efektywnej i skutecznej współpracy